Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/233.png

/Files/images/Рисунок1111.png
Вас вітає
комунальний заклад
"Первомайський заклад дошкільної освіти
(ясла-садок) № 16 "Усмішка"
Первомайської міської ради Харківської області"

/Files/images/322.png

/Files/images/IMG_20200824_133534.jpg

/Files/images/IMG_20180505_155553.jpg /Files/images/IMG_20180505_155451.jpg

/Files/images/DSC03197.JPG /Files/images/IMG_20180505_155528.jpg

Скорочена назва Первомайський ЗДО №16
Тип ЗДО загальний
Форма власності Комунальна
Тип місцевості Міський
Поштова адреса 4 мікрорайон місто Первомайський Харківська область Україна
64102
Завідувач Губанова Ірина Валеріївна
Мова навчання Українська
Кількість персоналу 42
Кількість дітей 130
Нормативна наповнюваність 273
Кількість груп 8:
ясельних - 2,
дошкільних - 6
(з них: інклюзивна - 1)
Режим роботи з 7.00 до 16.00
Чергові групи з 16.00 до 17.30
з 6.30 до 18.30
Групи цілодобового перебування Немає
Телефони (05748) 3-40-32
Е-mail 16dc@ukr.net
Сайт http://pervomayskyi-dnz16.kh.sch.in.ua

Інформація
про комунальний заклад
"Первомайський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 16 "Усмішка"
Первомайської міської ради Харківської області

Рік заснування 04. 01.1982 р.
Директор Губанова Ірина Валеріївна, освіта вища, за фахом викладач дошкільної педагогіки, психології та музики, вихователь дітей дошкільного віку. Заклад очолює з 17.09.2019 року
Контингент дітей В дошкільному навчальному закладі виховується 130 дітей, з них дітей раннього віку – 24; дітей дошкільного віку– 106. Дітей, які у 2024 році підуть до школи– 37.
Мова навчання Українська
Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 16 педагогів, з них 8 мають повну вищу освіту, 3 – базову вищу освіту, 5 – неповну вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 2 педагоги, І кваліфікаційну категорію - 1 педагог, ІІ кваліфікаційну категорію – 4 педагоги, категорію «спеціаліст» – 1 педагог, звання «вихователь-методист» мають 4 педагога.
Забезпечення харчуванням Діти всіх груп забезпечені триразовим харчуванням, яке в середньому складає для дітей віком 1-3р.- 28 гр, для дітей віком 3-6 років- 40.00 гр. на день і оплачується батьками у розмірі 70%.
Творчий потенціал Педагогічний колектив ЗДО № 16 працює над міською методичною проблемою: «Підвищення професійної компетентності педагога в умовах якісної реалізації Базового компонента дошкільної освіти та чинних програм» та, продовжуючи роботу щодо реалізації Закону України «Про дошкільну освіту», проводить роботу в аспекті науково-методичної теми: «Управління науково – методичною роботою з підвищення професійної компетентності педагогів в процесі формування природовідповідної поведінки у дітей дошкільного віку». Педагогічний колектив ЗДО № 16 презентував свої наробки на сорок четвертій обласній тематичній відкритій виставці ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою: «Навчання і виховання учнів через природовідповідну (ноосферну) освіту і екологічну безпеку» та був нагороджений дипломом І ступеню КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти». У 2016/2017 навчальному році досвід роботи ЗДО № 16 за темою: «Комплексний підхід до впровадження ідей природовідповідної (ноосферної) освіти в навчально-виховну діяльність дошкільного навчального закладу» занесений до міської та обласної картотеки ефективного педагогічного досвіду. За результатами виставки-презентації педагогічних ідей та технологій-2017 диплом I ступеня міського відділу освіти Первомайської міської ради Харківської області нагороджена робота «Комплексний підхід до впровадження ідей природовідповідної (ноосферної) освіти в навчально-виховну діяльність дошкільного навчального закладу», авт. Цимбаліст О.О., завідувач ЗДО № 16, Губанова І.В., вихователь-методист ЗДО № 16. Статті з досвіду роботи вихователя ЗДО № 16 Гончаренко Є.О. «Умить оживають усі казки, лише вдягнемо фартушки» та «У дитсадочку малюки складають вірші залюбки» опубліковані у науково-методичному журналі «Джерело педагогічних інновацій» КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» № 2(14), за 2016 р. Статті «Комплексний підхід до впровадження ідей природовідповідної (ноосферної) освіти в навчально-виховну діяльність дошкільного навчального закладу» (авт. Цимбаліст О.О., завідувач ЗДО № 16, Губанова І.В., вихователь-методист ЗДО № 16) та «Конспекти ноосферних занять» вихователя ЗДО № 16 Міцук О.Б. опубліковано в науково-методичному журналі «Джерело педагогічних інновацій» «Харківська академія неперервної освіти» № 3(15), за 2016 р. Стаття «Розвиток екологічної культури та формування здорового способу життя у дошкільників на засадах ноосферної освіти» (авт. Губанова І.В., вихователь-методист ЗДО № 16) опубліковано в науково-методичному журналі «Джерело педагогічних інновацій» КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» № 3(15), за 2016 р. та у збірнику тез науково-практичної конференції «Ноосферна парадигма в публічному управлінні: теорія, історія, сучасність», Харків. Видавництво ХарРІ НАДУ «Магістр», 2017 р. З метою підвищення якості педагогічної праці та виявлення творчих надбань, педагоги ЗДО № 16 кожний рік приймають участь у конкурсі «Вихователь року».
Матеріально-технічне забезпечення Вихованці ЗДО № 16 відвідують 10 груп, до їхніх послуг музична зала, спортивна та гімнастична зали, плавальний басейн, які укомплектовані необхідними меблями та обладнанням. Корекційна робота з виправлення порушення мовлення дітей проводиться у логопедичному пункті. Потреби дітей забезпечують харчоблок, пральня, медичний кабінет. Для проведення корекційної роботи з дітьми інклюзивних груп з особливими освітніми потребами у 2018 році відрито сенсорну кімнату.
Досягнення дошкільного закладу Колектив нагороджений грамотами:
Виконавчого комітету Первомайської міської ради " За найкращу підготовку до роботи у новому 2018/2019 н.р."
Міського відділу освіти "За високу якість роботи з розвитку інтелектуальних та творчих здібностей вихованців".
У 2016/2017 навчальному році колектив ЗДО № 16 був нагороджений: - Дипломом та кубком міжнародного ноосферного центру Вернадського «За внесок у розвиток ноосферної науки і освіти»; - Грамотою КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» «За успішне здійснення дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня»; - Грамотою відділу освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області «За успіхи в організації методичного супроводу у 2016/2017 навчальному році за напрямом «Управління процесом формування екологічної компетентності дошкільників»»; - Грамотою відділу освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області «За успіхи в організації методичного супроводу дослідно-експериментальної діяльності в межах регіональної програми за напрямом «Комплексний підхід до впровадження ідей природовідповідної (ноосферної) освіти в навчально-виховну діяльність дошкільного навчального закладу»

Дякуємо School Champion за наш сайт!

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.