УКРАЇНА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ

26.01.2018 м. Первомайський № 53

Про встановлення розміру
батьківської плати за утримання
дітей у навчальних закладах освіти
у 2018 році

Згідно з рішенням Первомайської міської ради № 02 від 24.01.2018 «Про встановлення розміру батьківської плати за утримання дітей у навчальних закладах освіти у 2018 році»

НАКАЗУЮ:

1. Установити з 01 січня 2018 року розмір батьківської плати за перебування дітей в дошкільних навчальних закладах міста в розмірі 70% фактичної вартості харчування дитини.

1.1 Звільняються від батьківської плати за перебування дітей в дошкільних навчальних закладах міста:

 • діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування;
 • діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування;
 • діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»;
 • батьки або особи, які їх замінюють, у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який установлено законом про Державний бюджет України на 2018 рік;
 • діти, батьки яких потерпіли внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС;
 • діти з інвалідністю;
 • діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов'язків;
 • діти, батьки яких загинули в зоні АТО;
 • діти, батьки яких були поранені в зоні АТО та втратили працездатність.

1.2. Зменшити розмір батьківської плати на 50% для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей.

1.3. Зменшити розмір батьківської плати на 50% від фактичної вартості харчування для дітей, батьки яких є учасниками бойових дій АТО.

2. Плата за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах вноситься щомісяця, не пізніше 10 числа поточного місяця, за який вноситься плата до банківських установ (їх філій, відділень).

3. Беручи до уваги, що в умовах комп’ютерної обробки строки нарахування батьківської плати і визначення фактичної вартості не співпадають, дозволити вихідні дані вартості харчування брати за місяць, попередній до звітного, по кожному дитячому закладу окремо.

4. Керівники дошкільних навчальних закладів несуть відповідальність за своєчасне надходження батьківської плати. У разі несплати в установлені строки ці суми стягуються в порядку, визначеному чинним законодавством.

5. Звільнити від оплати за додаткові освітні послуги у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних (ДЮСШ, БДЮТ) навчальних закладах дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей з інвалідністю; дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім‘ям»; дітей, батьки яких загинули або були поранені в зоні АТО; дітей учасників бойових дій АТО.

6. Наказ виконавчого комітету від 30.01.2017 р. № 54 «Про встановлення розміру батьківської плати за утримання дітей у навчальних закладах у 2017 році» вважати таким, що втратив чинність.

7. Контроль за виконанням даного наказу покласти на головного бухгалтера ЦБ міського відділу освіти Семеренко Л.М.

Начальник відділу освіти А.Р. Садченко

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ

м.Первомайський
26.01.2018 № 54

Про вартість харчування
дітей загальноосвітніх та
дошкільних навчальних
закладів у 2018 році

На підставі рішенняПервомайської міської ради № 03 від 25.01.2018«Про вартість харчування дітей загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів у2018 році»

НАКАЗУЮ:

1. Здійснювати з 01 січня 2018 року:

1.1. Безкоштовне харчування учнів 1-4 класів в загальноосвітніх навчальних закладах м. Первомайський.

1.2. Безкоштовне харчування учнів 1-11 класів та дітей дошкільних навчальних закладів наступних категорій: дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей з інвалідністю; дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах (групах); дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім`ям», дітей, батьки яких загинули в зоні АТО, були поранені в зоні АТО та втратили працездатність.

2. Встановити у 2018 році середню денну вартість безкоштовного харчування учнів у таких розмірах:

 • учні 1-4 класів – 3,00 грн.;
 • учні 1-11 класів із числа сиріт, позбавлених батьківського піклування, учні із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім`ям», діти з інвалідністю, діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах, діти, батьки яких загинули в зоні АТО, були поранені в зоні АТО та втратили працездатність – 10,00 грн.;
 • учні 1-11 класів, батьки яких є учасниками бойових дій АТО – 5,00 грн.

3. Встановити у 2018 році денну вартість харчування дітей дошкільних навчальних закладів у таких розмірах:

 • діти віком 1-3 роки – 18,90 грн.,
 • діти віком 3 – 6 років – 28,60 грн.

4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на начальника відділу дитячого харчування Митрофанову Т.Л.

Начальник відділу освіти А.Р. Садченко

Кiлькiсть переглядiв: 165

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.