МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПЕРВОМАЙСЬКОГО ЗДО № 16

Заклад дошкільної освіти розташований у двоповерховій будівлі, загальною площею 3604 кв. м. Включає адміністративно-господарські приміщення (кабінет директора, методичний кабінет, харчоблок, пральня, медичний кабінет), навчальні :
- 12 груп ( кожна група складається із роздягальні, навчально-ігрового приміщення, спальні, туалетної кімнати);
- музична зала;
- спортивна зала;
- басейн;
- кабінет вчителя-логопеда;
- ресурсна кімната.

Територія дошкільного закладу має огорожу по всій периметру, достатньо озеленена, безпечна для дітей, відповідає санітарним нормам і правилам безпеки.

Кожна група має окремий ігровий майданчик з тіньовими навісами, які облаштовані пісочницями та обладнанням для ігор.Надвірні споруди та територія впорядковано відповідно до вимог безпеки.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групи повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. До послуг дітей цікаві навчально-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

Музична зала розміщена в просторій кімнаті 110 кв. м, оснащена музичними інструментами та обладнанням (піаніно, музичний центр, TV, колонка, дитячі музичні інструменти). Для зберігання костюмів та атрибутів у закладі функціонує костюмерна.

Фізкультурна зала обладнана стандартним фізкультурним обладнанням та нестандартним інвентарем (дуги, кільця, м’ячі, «доріжка здоров’я», канати, дошки, драбини, баскетбольний щит, мати).

В ЗДО наявний басейн, який забезпечено засобами для плавання, поруч з басейном є кімнати для роздягання дітей з шафками для кожної дитини, туалетна та душові кімнати.

Діє логопедичний пункт, що вкомплектований необхідним обладнанням.

Для створення інклюзивного простору функціонує ресурсна кімната – спеціально організований простір де надаються психолого-педагогічні послуги та проводяться корекційно-розвиткові заняття.

Методичний кабінет укомплектовано необхідним наочно-дидактичним матеріалом для здійснення навчально-методичного забезпечення освітнього процесу, обладнаний необхідними технічними засобами (комп’ютер, МФО) та підключено до мережі Інтернет.

Для медичного обслуговування в закладі обладнано медичний кабінет, який складається з кабінету прийому та ізолятора на одне ліжко. Медичний кабінет відповідає санітарно-гігієнічним вимогам, забезпечений відповідним медичним оснащенням та ліками.

Для організації харчування функціонує харчоблок, який відповідає санітарно-гігієнічним вимогам та забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним та холодильним обладнанням.

1. Електроплита – 3;
2. Жарочна шафа – 1;
3. Духова шафа – 1;
4. Електрична сковорода – 1;
5. Електром'ясорубка – 1;
6. Холодильник – 4;
7. Холодильник побутовий – 3;
8. Виробничі столи (для м'яса, риби, борошняних виробників).

Приміщення пральні обладнано: машинами для прання (2 шт.), прасками (2 шт.), бойлером.

Теплопостачання ЗДО відбувається від централізованої теплової мережі.Холодне водопостачання - централізоване. Гаряче – від водонагрівачів (бойлери розташовані у приміщеннях всіх груп, харчоблоку, пральні).

В усіх приміщеннях змішане освітлення (природне, штучне).

Територія закладу та будівля постійно підтримуються в задовільному стані, проводяться поточні ремонти фасаду, цоколю, благоустрій прилеглої території.

Кiлькiсть переглядiв: 199

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.