Правила прийому до закладу дошкільної освіти

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює завідувач дошкільного закладу протягом календарного року на підставі таких документів :

 • Заяви від батьків або осіб, які їх замінюють, для зарахування дитини до дошкільного закладу.
 • Копії свідоцтва про народження дитини.
 • Виписки із медичної карти, карти профілактичних щеплень (форма № 63).
 • Медичної довідки про стан здоров'я дитини та епідеміологічне оточення з дитячої поліклініки.
 • Направлення міського відділу освіти.

Групи у закладі дошкільної освіти комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Відрахування дитини із закладу дошкільної освіти здійснюється:

 • за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
 • на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;
 • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Порядок відвідування дитячого садка

1. Режим роботи дитячого садка з понеділка по п'ятницю з 7.00 до 16.00 год.

2. Вихідні дні: субота, неділя, святкові дні.

3. Допуск дитини в дитячий садок після її хвороби здійснюється при наданні довідки від лікаря.

4. Оздоровлення проходить з 01.06. по 31.08. В цей час дитина може не відвідувати дитячий садок за попередньо поданою батьками заявою.

5. За дитиною зберігається місце у дитячому садку у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, у літній період.

6. Відрахування дітей із дитячого садка може здійснюватися за бажанням батьків, або осіб, які їх замінюють, на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість перебування в дошкільному закладі цього типу; у разі несплати без поважних причин батьками плати за харчування дитини протягом 2-х місяців.

Порядок оплати за харчування дитини:

 • оплата вноситься до 20 числа за місяць наперед у будь-якій банківській установі або на пошті по квитанції; батьки пред'являють оплачену квитанцію вихователю; у випадку відсутності дитини в дошкільному закладі батьки повинні прийти за квитанцією і провести оплату , повідомивши про це вихователя;
 • перерахування оплаченої квитанції з причин хвороби дитини здійснюється у наступному місяці;
 • пільгова оплата за харчування надається після надання у бухгалтерію міськво відповідних документів. Перерахунок відбувається з моменту подачі документів.
Кiлькiсть переглядiв: 1045

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.